Гарантія

ГАРАНТІЯ

Компанія Tony Perotti Ukraine, як офіційний дистриб'ютор товарів бренду Tony Perotti на території України працює відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

Покупець має право повернути (100% повернення грошей) або обміняти (рівноцінний за вартістю або з доплатою) придбаний товар на протязі 14 днів з моменту придбання при збереженні товарних якостей виробу, наявності оригінальної упаковки і товарних бирок, чека або рахунку, який підтверджує купівлю товару через сайт http://tonyperotti.ua/.

У разі, повернення / обміну товару Новою поштою, пересилку товару оплачує покупець, при обміні, новий виріб буде доставлено безкоштовно. Вказівка ​​платником послуг пересилання одержувача, буде розглядатися як порушення правил повернення і сума послуг доставки буде утримана з коштів, які підлягають відшкодуванню.

Повернення бракованого товару

Гарантія поширюється на вироби з фабричним браком.

Процедура повернення бракованого товару

1. Покупець зобов'язується відправити лист з фотографією бракованого виробу і товарного чека на електронну адресу tony_perotti@ukr.net

2. Після розгляду вашої претензії до якості товару компанія Tony Perotti Ukraine повідомляє вам рішення відповідним листом. В окремих випадках нам може знадобитися візуальна експертиза виробу.

3. У разі підтвердження фабричного браку або необхідності візуальної експертизи ви отримаєте адресу, на яку необхідно надіслати бракований товар в тому ж вигляді і упаковці з доданим гарантійним талоном, а також чек або рахунок, який підтверджує покупку через сайт http://tonyperotti.ua/. (Відправлення за рахунок покупця / відправника)

4. Після відправки повідомити номер товарно-транспортної накладної, по якій ми зможемо отримати товар.

5. Компанія бере на себе зобов'язання в першу чергу здійснити гарантійний ремонт бракованого виробу за рахунок фірми. У разі якщо ремонт неможливий, здійснюється обмін або повернення коштів за даний товар.

Товар з браком приймається у встановлені Законом України «Про захист прав споживачів» терміни (р.1 ст.7 п.2 Закону України «ТЗПС»):

• вироби дрібної шкіргалантереї - портмоне, ключниці, кредитниці, візитниці, футляри, обкладинки для документів і інші аксесуари - 30 днів з моменту придбання;

• сумки жіночі, чоловічі, дорожні - 50 днів;

• валізи, ділові портфелі і папки - 70 днів;

• ремені шкіряні - 30 днів.

Гарантія не поширюється на наступні товари:

 

• товари з ушкодженнями, пов'язаними з неправильною експлуатацією товару

• товари з механічними пошкодженнями, в т.ч. забруднені товари

• товари з ушкодженнями, викликаними атмосферними опадами

• товари зі змінами кольору або фактури шкіри, що виникають внаслідок її натуральних властивостей при використанні

• товари після закінчення гарантійного терміну

Для виготовлення товарів бренду Tony Perotti використовується я верхній (лицьовий) шар шкіри, малюнок якого тільки підтверджує якість матеріалів що використовуються при виготовленні товарів. Дрібні потертості, легкі нерівності, шорсткості і родимки на шкірі не є дефектом, а свідчать про натуральність матеріалу і підкреслюють унікальність придбаного виробу.